Przejdź do treści
  • 2 min read
Strona główna » Aktualności » Zbiórka podpisów pod referendum ws. przyjmowania uchodźców w ramach systemu relokacji UE

Zbiórka podpisów pod referendum ws. przyjmowania uchodźców w ramach systemu relokacji UE

„Chcemy, aby Polacy mieli wpływ na to, kto jest przyjmowany w ich kraju. To obywatele powinni decydować o tym, czy uchodźcy trafią do naszych miast czy nie”.
W minioną sobotę wspólnie z lubelskimi działaczami Kukiz ’15 zbieraliśmy podpisy pod referendum w sprawie przyjmowania uchodźców do Polski w ramach systemu relokacji UE.

Wyk. zdjęcia Andrzej Bojanek

Odnosząc się do deklaracji podpisanej przez Prezydentów 11 miast, w której deklarują chęć przyjęcia imigrantów do swoich miast, chcemy przypomnieć o trwającej  zbiórce podpisów pod ogólnokrajowym referendum w sprawie przyjmowania uchodźców w ramach relokacji Unii Europejskiej. Mamy już prawie 400 tys. podpisów.

Zachęcamy  do przyłączenia się do akcji składając swój podpis w biurze poselskim https://www.facebook.com/KuleszaBiuro/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf lub zbierając podpisy razem z nami http://dzienreferendalny.pl/

„Gospodarzem w Polsce nie jest obecna ani żadna inna władza, tylko Obywatele. To Obywatele powinni decydować czy i kogo przyjmiemy do naszej Ojczyzny”.